Wsparcie dla Licencjobiorcy (CRM)

Będąc posiadaczem iBiznesPlan możesz liczyć na szerokie wsparcie w trakcie opracowywania swojego biznesplanu.Żaden producent oprogramowania komputerowego nie oferuje nawet namiastkę tej pomocy, którą możesz uzyskać od nas…

Klienci, którzy nabyli jeden z naszych programów mogą liczyć na stałe wsparcie z naszej strony. Pomoc jaką możemy zaoferować naszym klientom jest zindywidualizowana i obejmuje oprócz odpłatnych usług typu szkolenia szeroką gamę usług, które są świadczone całkowicie nieodpłatnie.

Do usług tych należą:

  • możliwość nieodpłatnego otrzymania uaktualnienia programu w ciągu jednego roku od momentu nabycia programu,
  • możliwość otrzymania uaktualnienia programu w kolejnych latach i to z upustem cenowym,.
  • telefoniczne porady on-line dotyczące obsługi programu, w tym wskazówki dotyczące wprowadzania danych wejściowych i interpretacji wyników końcowych.
  • wskazówki przesyłane pocztą elektroniczną. Każdy wysłany do nas list nie pozostaje bez odpowiedzi. Staramy się, aby wyczerpująca odpowiedź została wysłana do naszego klienta w tym samym dniu, w którym otrzymaliśmy pytanie.

…tylko u nas…

Dla klientów, którzy nie mają dużego doświadczenia w obsłudze programów komputerowych lub nie wykonywali wcześniej biznes planów oferujemy wprowadzenie danych wejściowych klienta do zakupionego programu. Po wprowadzeniu danych przesyłamy dane do importu wraz z naszą krótką oceną i sugestiami (o ile klient wyrazi taką chęć). …powyższa usługa jest wykonywana w ciągu 24 godzin !!!


…to też tylko u nas…

Program iBiznesPlan jest wykorzystywany do opracowywania prostych i skomplikowanych biznesplanów. Ale, jak powszechnie wiadomo programy komputerowe ciągle są rozwijane i udoskonalane. Dotyczy to również programu iBiznesPlan. Jeżeli chciałbyś wprowadzić do programu jakąkolwiek opcję, która jest tylko tobie potrzebna, to będąc posiadaczem licencji  iBiznesPlan masz sprawę praktycznie załatwioną. Wystarczy, że zgłosisz nam swoją propozycję, a my jeżeli będzie to tylko możliwe wprowadzimy nowe opcje do programu… szybko i oczywiście gratis.


…sugestie uwagi propozycje

Szczególnie jest nam miło, gdy otrzymujemy od naszych klientów uwagi i różnego rodzaju sugestie dotyczące naszych programów. Wiele z tych uwag staramy się uwzględnić w kolejnych wersjach programów.

You must be logged in to post a comment.