Szkolenia on-line

Współpraca między różnymi podmiotami prowadzi do efektu synergii czyli pożądanego przyspieszenia i zwielokrotnienia wyników. Oferując nasze oprogramowanie wychodzimy również naprzeciw tym z Państwa, którzy cenią sobie czas i chcieliby przyspieszyć efekty swojego działania. Tym dodatkowym elementem są szkolenia w zakresie szybkiego i efektywnego opracowania biznes planu przy pomocy naszego oprogramowania. Jest to jedna ze skuteczniejszych metod obniżania kosztów i zwiększania efektywności działania.

Zakres tematyczny każdorazowo opracowujemy w oparciu o rzeczywiste Państwa potrzeby i oczekiwania, opierając szkolenie na praktycznych zadaniach i rozwiązywaniu przykładów. Najbardziej efektywną i preferowaną przez nas formą szkolenia jest opracowanie pod naszym kierunkiem biznes planu dotyczącego wskazanego przez Państwa przedsięwzięcia. Dzięki temu zyskujecie Państwo umiejętności w posługiwaniu się programem oraz zdobywacie użyteczną wiedzę.

Szkolenia są organizowane na indywidualne zlecenie. Istnieje możliwość modyfikowania programu szkoleniowego w celu dostosowania go do indywidualnych potrzeb klienta lub przeprowadzenia szkolenia z innych tematów wynikających z potrzeb szkoleniowych klienta.

Zakres Szkolenia Standardowego

  • omówienie głównych funkcji programu,
  • wprowadzenie przykładowych danych (nauka efektywnego wprowadzania danych),
  • generowanie raportu z analizą finansowo ekonomiczną,
  • interpretacja wyników analizy,
  • modyfikowanie wyników, omówienie funkcji pomocniczych programu.

 Szkolenia dla licencjobiorców programu iBiznesPlan są darmowe. Szkolenie odbywa się za posrednictwem łączy telefonicznych i internetowych. Koszty połączenia leżą po stronie Klienta.

You must be logged in to post a comment.