Przykłady

Przy pomocy programu iBiznesPlan oraz Analiza SWOT opracowano wiele biznes planów i analiz strategicznych. Fragmenty biznes planów i analiz wygenerowanych przy pomocy tych program zostały zamieszczona na niniejszej stronie internetowej.

Raporty tworzone przez program iBiznesPlan lub Analiza SWOT  mogą zostać zapisywane w różnych formatach. Programy wyposażone są między innymi w opcję eksportu (zapisu) raportów  w formacie strony internetowej.

Wykorzystując tą opcję programów, wyeksportowano z programów raporty do formatu htm i po niewielkich sformatowaniu pod potrzeby szablonu stronu zamieszczono na serwerze.

Celem niniejszej prezentacji jest zapoznanie przyszłych użytkowników z możliwościami  programów w zakresie opracowania biznes planu lub analizy SWOT. Z tego względu udostępniono nie kompletne opracowania, a wybrane fragmenty biznes planów i analiz strategicznych.

  • Link do raportów z przykładowymi wydrukami Przykłady
  • Link do strony na której zaprezentowano sposób obliczania zapotrzebowania na kapitał obrotowy w programie iBiznesPlan Kapitał Obrotowy w iBiznesPlan

You must be logged in to post a comment.