Informacje

Biznes plan jest niezbędny w procesie pozyskiwania środków finansowych w postaci kredytu bankowego czy pożyczki na dowolne przedsięwzięcie biznesowe. Gdy zamierzamy wydać swoje i pożyczone środki finansowe na inwestycję zawsze powinniśmy dokonać sprawdzenia naszego pomysłu za pomocą biznes planu. Zawsze taniej jest sprawdzić swój pomysł posiłkując się biznes planem opracowanym przy pomocy programu komputerowego, niż wydać pieniądze na przedsięwzięcie bez dokonania nawet podstawowej symulacji naszego biznesu w przyszłości.

Przyszłość inwestycji to zawsze ryzyko i niepewność. Posługując się programem iBiznesPlan możemy opracować biznes plan i w ten sposób dokonać symulacji naszego biznesu. Właścicielem wszelkich praw do programu jest firma PUH W&W.

Programy z serii iBiznesPlan to generatory kompletnego Biznes Planu. Przy pomocy każdego z tych programów można wykonać kompletny biznes plan, w tym kompleksową analizę finansowo ekonomiczną oraz dokonać oceny opłacalności  inwestycji rzeczowej,

Wygenerowany przez program biznes plan będzie taki sam na wydruku, jak na ekranie monitora komputerowego, Programy wyposażone są we własny edytor, który umożliwia przeglądanie i wydruk gotowego opracowania. Istnieje również możliwość zapisania gotowego biznes planu w formacie strony internetowej (html) oraz w formacie Worda (doc).

Biznes plan opracowany przy pomocy programu ma zwykle większe szanse na akceptację u potencjalnego kredytodawcy lub inwestora,.

You must be logged in to post a comment.